MEGA-OFERTA!!!!!

NU RATA, E SANSA TA!!!

Ministerul Apararii, SUA, va ofera sansa vietii: un loc de munca bine platit, pentru un gamer inrait!
Fii si tu parte din marea familie patriotica americana, care vegheaza la linistea, democratia si libertatea a milioane de cetateni din si din afara Statelor Unite!

Avem disponibil – 1 post de manipulator drona!

Cerinte:
– pasiune pentru gaming – PC sau console
– iubitor de shootere
– reflexe competente
Experienta obligatorie:
Cel putin o serie din Call of Duty terminata pe nivelul Hard!
Cel putin 100 de meciuri de Counter-Strike cistigate fara Cheat-uri!
(nu conteaza daca jocurile au fost piratate, noi nu sintem de la NSA!)

Descriere post:

Nivelul 1: drona Predator
Locatie: Afghanistan
Tinta: 10 TERORISTI
Bonus 1: 100 puncte pentru uciderea tuturor dintr-o singura lovitura
Bonus 2: 100 puncte pentru economie de carburant si alegerea drumului cel mai scurt
Bonus 3: 100 puncte pentru evitarea agentilor nostri infiltrati, mascati in TERORISTI
Combo: 1000 de puncte – bonus 1 + 2 + 3 simultan
Tinte optionale: camion TERORIST cu mitraliera, femeie TERORISTA cu burka

Nivelul 2: drona Reaper
Locatie: Siria
Tinta: 100 TERORISTI
Bonus 2 & 3: nu sint valabile datorita restringerilor de buget
Combo: 1000 puncte pentru Bonus 1 + tintire autobuz cu copii de TERORISTI
(pentru obiectivul de evitat ”alai de nunta” nu se acorda Bonus, datorita dificultatii care depaseste nivelul Hard)

Nivelul 3: Surpriza!!!

CV-urile se depun la adresa noastra de mail pina la inceperea urmatorului razboi de aducere a democratiei. Te asteptam cu drag!
Ministerul Apararii, SUA

P.S:
Acordam facilitati tinerilor angajati sub forma de reduceri de dobinda la bancile mari: JP Morgan Chase, Bank of America, etc + reduceri la meniurile McDonalds si KFC. Coca Cola gratuita pe timpul orarului de lucru! La cerere se poate acorda si reducere la o sala de sport.

Anunțuri
Published in: Fără categorie on 27 Martie, 2014 at 2:23 am  Lasă un comentariu

The URI to TrackBack this entry is: https://goamanu.wordpress.com/2014/03/27/mega-oferta/trackback/

RSS feed for comments on this post.

Lasă un răspuns

Completează mai jos detaliile tale sau dă clic pe un icon pentru a te autentifica:

Logo WordPress.com

Comentezi folosind contul tău WordPress.com. Dezautentificare / Schimbă )

Poză Twitter

Comentezi folosind contul tău Twitter. Dezautentificare / Schimbă )

Fotografie Facebook

Comentezi folosind contul tău Facebook. Dezautentificare / Schimbă )

Fotografie Google+

Comentezi folosind contul tău Google+. Dezautentificare / Schimbă )

Conectare la %s